למי מתאים שמלת כלה צנועה?

30.06.2021

שמלות כלה צנועות

שמלות כלה צנועות זה נושא חשוב בשמלות הכלה שבדרך כלל פונה בעיקר לכלות מסורתיות וחרדיות. אבל לא רק – שמלות צנועות הן גם לנשים שרוצות ללבוש שמלות כלה עדינות וצנועות יותר שהן לא חשופות.

יש מענה במבחר שמלות הכלה צנועות. שמלות כלה צנועות מתאפיינות בגזרות ארוכות יותר, פחות חשופות לעומת שמלות אחרות אשר חשופות ממש.

 

שמלת כלה צנועה 3 שמלת כלה צנועה ויפה שמלות כלה - רות מורשה שמלות כלה צנועה - רות מורשה

 

למי מתאים שמלת כלה צנועה?

שמלות כלה צנועות לציבור הדתי – כיום ישנו אחוז ניכר מהאוכלוסייה בישראל שומרי מצוות, וכלות רבות מאוכלוסייה זו מחפשות שמלות כלה – גם צנועה וגם בסטייל חדשני ואופנתי! שמלות כלה צנועות בעיצוב מיוחד לציבור החרדי זה שילוב של שמירה על צניעות, סטיילינג ומבחר סגנונות.

 

איזה סוגי שמלות כלה צנועות יש?

השרוול הארוך יותר צריך לבוא בצורה זורמת עם הבד והסגנון, כך שזה לא יראה מודבק, כאילו משהו לא זורם במראה של שמלת הכלה.

בזכות הניסיון הרב ביצירת שמלות כלה צנועות אצל רות מורשה. היא יודעת כיצד להתמודד עם השרוולים כך שהכלה תרגיש הכי בנוח בחלקים האלה של השמלת כלה.

היות ושמלת הכלה צריכה לשרת את הכלה לאורך כל ערב החתונה, גם השירות של חנות או סטודיו לשמלות כלה אמור לעמוד לצד הכלה ומעמיד לרשותה את השמלה האיכותית ביותר שיש.

פעמים רבות מגיעות אלי לסטודיו דתיות מאורסות שמחפשות אחר שמלות כלה אופנתיות בקו צנוע, עם רצון לשמור על קווים עדכניים ובמקביל ליצור מראה שמרני ומכובד. ובכן, כיצד משלבים בין השניים?

מגוון פתרונות יצירתיים להצנעת שמלות הכלה:

1. נשתמש בשרוולים ארוכים או בשרוולים קצרים בשמלות כלה דתיות כך שיהיה ניתן להסתיר את הכתפיים בעבודת תחרה איכותית. כאלמנט עיצובי, התחרה הפכה לחלק הכרחי בעיצוב הכללי של שמלות כלה דתיות. מטרתה העיקרית היא לשלב טרנדים אופנתיים בשמלת הכלה. בנוסף, אני רוצה להבהיר כי השילוב בין מראה צנוע ובד תחרה לא רק מעניק לאנשים מראה אלגנטי ומכובד, אלא גם מחמיא לקהל הכלות הדתיות, ומעניק לגוף פרופורציות וחלוקה נכונה. בהשוואה לשמלות כלה עם ווסטים או מחוכים בחלק העליון, שמלות כלה דתיות בשילוב שרוולים יוצרות תמיד מראה מותניים צר יותר, וזה קל ליצור אשליה עיצובית.

שמלת כלה צנועה ומיוחדת

 

שמלת כלה פתח צוואר ווי

2. בנוסף, יש גם כלות המנסות להיפטר מהסימטריה והמראה הבינוני, ונוטות לטפס ולהתחרות. במקרה זה, אני משתמש בבדים אטומים לשמלות כלה דתיות וחרדיות, תוך כדי ניסיון לעצב אותן כך שיהיו אופנתי, רענן וקלילות, וכמובן סגנון פשוט. לבסוף, ברגע שאישה מרגישה בנוח ויפה בעיניה, יתווסף הקסם המיוחד הזה.

שמלת כלה עם שובל

 

שורה תחתונה – איך תבחרי את שמלת הכלה שלך?

בחירת שמלת כלה אינה עניין פשוט ועל אחת כמה וכמה בחירת שמלת כלה צנועה. בשמחה בקליק ישמחו לסייע לך ולעזור לך לבחור את שמלת הכלה המושלמת מבין שמלות כלה צנועות כדי שתרגישי בנוח ביום החשוב ביותר בחייך.  על מנת שתרגישי מושלמת נתחיל במדידות של השמלות על מנת לבחון איזה דגם מתאים לך מבין הדגמים השונים.

ההמלצה שלנו היא לבחור כמה דגמים על מנת שיהיה לך נוח ותוכלי לראות מגוון רחב של דגמים.

את וודאי יודעת מימים של שופינג שבגדים עשויים להיראות שונה על הגוף בהשוואה לקטלוג ולכן חשוב מאד שתגיעי למדידות.

כדאי לתת צ'אנס לכמה דגמים רגע לפני שאת בוחרת את הדגם המועדף.

כך או אחרת, שמלת כלה פשוטה תהפוך את היום המיוחד שלך ליום אהבה בלתי נשכח.

אל תשכחי כי אמנם מדובר על שמלה צנועה, אבל עדיין מדובר בשמלה אשר תלווה אותך ליום החשוב ביותר בחייך ולכן כדאי לך להתעכב על בחירת השמלה.

בשמחה בקליק תוכלי למצוא מגוון גדול של מעצבות שמלות כלה מובחרות ומקצועיות. כך שאין ספק שתצאי מרוצה ומאושרת בשמלה שתבחרי.

מעצבות שמלות כלה: חוי איינהורןרות מורשה שמלות כלהברוריה חריטן | שובל שמלות כלה, יעל מלכא

המעצבות אצלנו יתאימו לך את השמלת כלה לפי החלום שלך. כך שבטוח שתהיי מרוצה 100%.